Kolik vás tady bylo: Dnes 60 | Včera 100 | Za poslední měsíc 884 | Celkem 577475

banner-ver2A

Najít nemovitost


 • -

 • -

 • -
  Print  Email
ID: 270 ArrowProdej nového bytu 2+kk v Holasovicích
Hot Offer!!
Kategorie: Byt 2+1
Druh nemovitosti: Prodej
Celkový počet zobrazení : 8554
Datum vložení : 30-11-2016
Finanční informace
Cena:  1.650.000 Kč 1.342.000 Kč
QRCode
Sejměte kód Vaším mobilem a vezměte si nemovitost s sebou.
Popis

POZOR SLEVA!! Nabízíme v Holasovicích k prodeji celkově zrekonstruovaný byt 2+kk ve druhém podlaží o výměře 50 m². V bytě jsou kompletně nové rozvody elektřiny, vody, odpadu, nové omítky, podlahy a obklady, v koupelně a WC nové zařizovací předměty. Příprava na kuchyňskou linku včetně přípojek na myčku a varnou (indukční) desku. Okna jsou nová plastová. Cihlový dům je zateplen, nově odizolován a na sedlové střeše je tvrdá krytina. Odpady jsou svedeny do nové biočističky. Topení ústřední s plynovým kotlem v kotelně a ohřev teplé vody v elektrickém bojleru s dostatečně dimenzovaným zásobníkem. K dispozici je půda, sklepní kóje, zpevněný pozemek pro parkování a zahrada. V obci Holasovice je k dispozici veškerá infrastruktura, škola, školka, obchody, služby, pošta, obvodní i odborní lékaři. Výborné je spojení do Opavy i Krnova, ať již vlakem, autobusem nebo autem. Nabídková cena je pro kupujícího konečná, včetně daně z nabytí nemovitosti a provize RK. Rádi Vám byt ukážeme. 

Informace o nemovitosti
Výměra
50,0 m²

Dispozice
2+1

WC/koupelny
1

Rok výstavby
2016

Druh vytápění
ústřední plynové

Podlaží
2

Energetický certifikát
EPC
Třída D
Zahrada
Ano

Parkoviště
Ano

Ústřední vytápění
Ano

Plynový kotel
Ano

Elektrický bojler
Ano

Sklep
Ano

Vodovod
Ano

Septik
Ano

Elektřina
Ano

Zpevněný příjezd
Ano

Mapa
Umístění nemovitosti
Obec
Holasovice
 
Okres
Opava
 
Kraj
Moravskoslezský
 
Země
Česká republika
 
 
 
Makléř
Jméno
Ing. Petr Vícha
Obec
Opava
Kraj
Moravskoslezský

Mobilní telefon:  +420 603 490 297
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Contact Image
RSS Feed

Nabídka nemovitostí v Praze a okolí

Nabízíme byty i rodinné domky z developerských projektů v Praze a blízkém okolí. Nemovitosti vhodné k bydlení a i jako investice. Více informací se dozvíte při návštěvě naší kanceláře.

další informace

Novinky na stránkách

 • čt
  čec
  27
  2017
  Zájemci o bydlení jsou stále ochotni za nový byt připlatit a obzvláště v Praze se ceny nově dokončovaných bytů šplhají přes 70.000,- Kč/m2. Má na to vliv stále vyšší kupní síla obyvatel a poměrně malá nabídka dokončovaných bytů. Developeři tvrdí, že největší problém je získat veškerá povolení. Pokud se opravdu podaří zkrátit povolovací proces, investoři jsou už nedočkaví. Pokud bude větší nabídka, klesne tlak na cenu a novináři přestanou psát o české (vlastně pražské) hypotéční bublině. Tedy ne že by se v Opavě byty stavěly ve velkém. :-( 
 • čt
  zář
  24
  2015
  Průměrná cena bytů osciluje kolem 2 milionů 10.9.2015 - Úrokové sazby začaly v létě stagnovat. Hodnota indexu, který mapuje průměrnou nabídkovou sazbu hypoték, zakotvila v červnu na 2,17 % a na této úrovni se drží do těchto dnů. Kromě "nezlevňování" hypoték pozorujeme v srpnu pokles průměrné ceny bytů zpět pod 2 milionovou hranici. Výsledkem je meziměsíční zlepšení dosažitelnosti vlastnického bydlení. Index dostupnosti bydlení (IDB), který měří, jak velkou část čistého příjmu musí domácnost vynaložit na splátku hypotečního úvěru, v srpnu klesl na 32,2 %. Jinými slovy třetina čistého příjmu domácnosti jde na splátku hypotéky a 2/3 zůstávají domácnosti na ostatní výdaje. Index dostupnosti bydlení se od konce roku 2011 pohybuje v pásmu od 30 – 35 %, což obecně značí příznivé podmínky pro pořízení vlastního bydlení. I přes nárůst sazeb a cen nemovitostí očekáváme, že index v tomto pásmu setrvá minimálně do konce letošního roku. 
 • čt
  zář
  24
  2015
  Stavební spořitelny vykročily z kruhu 25.8.2015 - Z rostoucí poptávky po hypotékách těží i stavební spořitelny. Jejich objem sjednaných úvěrů v červenci hodnoty 4,419 miliardy korun, což je o 22 % více než loni. Meziroční růst vykazují všichni účastníci trhu, přičemž největší přírůstek zaznamenala Wüstenrot stavební spořitelna, kde však výrazné navýšení produkce vyplývá z nízké srovnávací základny 2014. Vedle WSS o desítky procent stoupla také produkce Modré pyramidy (+72 %) a Stavební spořitelny České spořitelny (+38 %). O 13 % roste Raiffeisen stavební spořitelna a dominantní postavení, i přes pomalejší růst, si udržuje ČMSS.
 • čt
  zář
  24
  2015
  Hypotéky mírně zdražily, prodeje nových bytů přesto míří k rekordu 22.9.2015 - V srpnu průměrná úroková sazba u hypoték podle statistik Fincentrum Hypoindexu mírně vzrostla na 2,11 procenta z červencových 2,08. V druhém prázdninovém měsíci si klienti sjednali celkem 8943 hypoteční úvěrů v celkovém objemu 15,637 miliardy korun. Ve srovnání s předchozím měsícem se jednalo o mírný pokles, v meziročním srovnání však počet uzavřených hypoték i celkový objem vypůjčených peněz prudce vzrostl. "Současné mírné zdražení hypoték nemá žádný vliv na poptávku po nových bytech. Naopak z našich dat je patrné, že tempo prodeje nových bytů ještě zrychluje. Například v Praze se loni prodalo 5950 nových bytů, za letošní rok očekáváme zhruba 7000 prodaných bytů. Zvyšuje se průměrná výše půjčené částky, což svědčí o optimismu lidí pramenícího z dobré kondice české ekonomiky," říká Evžen Korec, ze společnosti Ekospol.