Kolik vás tady bylo: Dnes 14 | Včera 78 | Za poslední měsíc 2380 | Celkem 497510

banner-ver2A

Vytisknout

Nabídka nemovitostí v Praze a okolí

Napsal Ing. Petr Vícha. Zveřejněno v kategorii Bez kategorie

 

PRIMÁTORSKÁ

REZIDENČNÍ PROJEKT V PRAZE

NA ÚPATÍ PARKU POD KORÁBEM

PrimátorskáNabízíme bydlení pro ty, kteří chtějí žít v zeleni s výbornou dopravní  dostupností i občanskou vybaveností. Bytový dům Primátorská je tou pravou volbou. Nabízí široké spektrum velikostí a dispozic, od garsonek až po velkorysé byty 4+kk s balkónem či terasou.

Všechny byty disponují parkovacím stáním a sklepem, které jsou již v ceně.

V projektu Primátorská klademe důraz na funkčnost a estetiku  bytových jednotek. Komfort bydlení dotvářejí velká okna až k podlaze,  čímž je zajištěno maximální osvětlení vašeho bytu. Zároveň je projekt  koncipován jako energeticky úsporná budova, díky čemuž budou velmi    nízké provozní náklady. 

 

 

 

 

MARINA

OBYTNÝ KOMPLEX V PRAZE
DALŠÍ ETAPA UNIKATNÍHO A VELICE ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU - DOCK

Marina net

Unikátní projekt na místě bývalého přístavu v centru Prahy. Atraktivní design, moderní stavební technologie, klidná a zelená čtvrť – to vše charakterizuje projekt DOCK. Byty s dispozicí od 1+kk po 5+kk.

Všechny typy bytů mají vlastní balkon, terasu nebo zahradu s malebným výhledem na vodní hladinu nebo do zeleně. Rezidence DOCK je vybavena podzemním parkovištěm, nonstop recepcí, vlastním mycím boxem a kočárkárnou.

Projekt se nachází v Libni (Praha 8). Hlavní výhodou této lokality je blízkost centrálních a obchodních městských čtvrtí. Díky svému kopcovitému terénu získala Libeň pověst jedné z nejromantičtějších částí Prahy.

 

  MODRÝ PLATAN

DOMY V OBCI VYSOKÝ ÚJEZD, OKRES BEROUN
12 MINUT OD METROPOLE ZLIČÍN

modry platan netObytné domy za cenu bytů v Praze, s nejlepším poměrem ceny a kvality se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy (Zličín). Na 24 pozemcích budou ve dvou etapách postaveny dvojdomy a bungalovy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů bude postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť.Souběžně se buduje síť přilehlých komunikací a realizuje se výsadba krásné platanové aleje. V nejbližším sousedství se buduje velký park a několik rekreačních zón.

Příměstská osada na kraji obce Vysoký Újezd se nachází v blízkosti prestižní lokality Praha-západ. V historické obci Vysoký Újezd dnes žije přibližně 600 obyvatel. Díky malebnosti a jedinečnosti krajiny patří tato lokalita mezi nejcennější oblasti v okolí Prahy. Centru obce vévodí zámek z XIX. století postavený v novorenesančním stylu. V docházkové vzdálenosti od rezidenční čtvrti se nachází jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v České republice – Albatross.

  

Pro více informací kontaktujte naši kancelář.