Kolik vás tady bylo: Dnes 100 | Včera 196 | Za poslední měsíc 5909 | Celkem 462233

banner-ver2A

Vytisknout

Nabídka nemovitostí v Praze a okolí

Napsal Ing. Petr Vícha. Zveřejněno v kategorii Bez kategorie

 

4BLOK

OBYTNÝ KOMPLEX V PRAZE
10 MINUT JÍZDY OD HISTORICKÉHO CENTRA PRAHY

4blok

4BLOK je projekt pro ty, kteří vnímají svůj dokonalý byt jako trvalé zázemí a inspiraci pro život a zároveň chtějí žít v blízkosti centra města. Obytný komplex nabízí 210 bytových jednotek se širokým výběrem mnoha velikostí a dispozic, od jednopokojových až po pětipokojové bytové jednotky.

Obytný komplex 4BLOK se nachází v atraktivní pražské čtvrti Vršovice. V současnosti v této lokalitě probíhá výsadba zeleně, rekonstrukce obytných zón a pěších parků, jsou budovány nové bulváry ve francouzském stylu s velmi osobitou atmosférou.

 

 

 

MARINA

OBYTNÝ KOMPLEX V PRAZE
DALŠÍ ETAPA UNIKATNÍHO A VELICE ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU - DOCK

Marina net

Unikátní projekt na místě bývalého přístavu v centru Prahy. Atraktivní design, moderní stavební technologie, klidná a zelená čtvrť – to vše charakterizuje projekt DOCK. Byty s dispozicí od 1+kk po 5+kk.

Všechny typy bytů mají vlastní balkon, terasu nebo zahradu s malebným výhledem na vodní hladinu nebo do zeleně. Rezidence DOCK je vybavena podzemním parkovištěm, nonstop recepcí, vlastním mycím boxem a kočárkárnou.

Projekt se nachází v Libni (Praha 8). Hlavní výhodou této lokality je blízkost centrálních a obchodních městských čtvrtí. Díky svému kopcovitému terénu získala Libeň pověst jedné z nejromantičtějších částí Prahy.

 

  MODRÝ PLATAN

DOMY V OBCI VYSOKÝ ÚJEZD, OKRES BEROUN
12 MINUT OD METROPOLE ZLIČÍN

modry platan netObytné domy za cenu bytů v Praze, s nejlepším poměrem ceny a kvality se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy (Zličín). Na 24 pozemcích budou ve dvou etapách postaveny dvojdomy a bungalovy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů bude postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť.Souběžně se buduje síť přilehlých komunikací a realizuje se výsadba krásné platanové aleje. V nejbližším sousedství se buduje velký park a několik rekreačních zón.

Příměstská osada na kraji obce Vysoký Újezd se nachází v blízkosti prestižní lokality Praha-západ. V historické obci Vysoký Újezd dnes žije přibližně 600 obyvatel. Díky malebnosti a jedinečnosti krajiny patří tato lokalita mezi nejcennější oblasti v okolí Prahy. Centru obce vévodí zámek z XIX. století postavený v novorenesančním stylu. V docházkové vzdálenosti od rezidenční čtvrti se nachází jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v České republice – Albatross.

 

  BEROUNSKÁ BRÁNA

OBYTNÝ KOMPLEX V BEROUNĚ, 30 KM JIHOZÁPADNĚ OD PRAHY
5 MINUT CHŮZE OD CENTRA BEROUNA

Berounska brana net

Nový moderní projekt Berounská brána v sobě snoubí skvělou polohu, prestiž a komfort za dostupné ceny.

Tento rezidenční projekt v centru Berouna zahrnuje jak bytové domy, tak i komerční prostory, a to pouhých 300 metrů od centrálního náměstí Jana Husa. Bydlení v tomto rezidenčním projektu láká nejen vysokým komfortem a výjimečností bytů a domů, ale i plnohodnotnou občanskou vybaveností a blízkostí přírody.

V rámci projektu bude postaveno několik typů nemovitostí, včetně 5 čtyřpatrových bytových domů, dále dvojdomů a řadových domů. V blízkém okolí bude vybudováno nové obchodní centrum, které nabídne mnoho obchodů, restaurací a zábavních podniků.

 

 ZÁMECKÉ ZAHRADY

zamecke zahrady

Na předměstí Prahy, pouhých 19 kilometrů od historického centra města, roste nový rezidenční soubor se samostatnými pozemky i domy. Jako součást obce Vysoký Újezd má nový obytný soubor zajištěnou veškerou občanskou vybavenost, včetně obchodů, školy, školky a pošty. V blízkosti se nachází také Albatross, jedno z nejlepších golfových hřišť v České republice.

Malebná vesnička Vysoký Újezd se leží jihozápadně od Prahy. Nabízí dobré dopravní spojení – k nejbližší stanici metra se dostanete do 10 minut.

Navazující projekt Zámecké zahrady centrum zrealizoval 36 moderních řadových domů se zahrádkami. Pokud vás neláká vlastní domek v tiché uličce, můžete si vybrat některý z 30 bytů všech velikostí a dispozic umístěných ve dvou budovách poblíž elegantního parku.

 

Pro více informací kontaktujte naši kancelář.