Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 s kompletním vybavením v Opavě - Kateřinkách

Schází jen televize

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v Opavě - Kateřinkách v revitalizovaném panelovém domě u Ratibořské ulice v 5. nadzemním podlaží a má plochu 35,4 metrů čtverečních. V koupelně se sprchou jsou novější obklady, v kuchyni zánovní kuchyňská linka s velkou lednicí a dalšími spotřebiči. V pokoji jsou na podlaze čtvercové dřevěné „jespilky“, plastová okna z pokoje i kuchyně jsou orientována na jihovýchod do vnitrobloku. K bytu je k dispozici sklep a lodžie v mezipatře. Vytápění a teplá voda ze společné kotelny. Byt prodáváme s kompletním vybavením, tak jak jej vidíte na fotografiích. Přístup k bytu, který je ve výborné stavu, je bezbariérový. Nízké náklady služeb.

Nemovitost se nachází v dobře dostupném místě asi 10 minut chůze od centra, veškerá občanská vybavenost a zastávka MHD je v docházkové vzdálenosti. Parkování je možné na blízkém parkovišti.

Ideální jako investice nebo pro vlastní pohodlné a klidné bydlení. Byt Vám rád ukážu.

Cena bytu s kompletním vybavením 1.790.000,- Kč.

Petr Vícha

Prací realitního makléře jsem se začal zabývat na konci roku 1991. Realitní kancelář, kde jsem jednatelem, ATRIM, spol. s r.o., pak vznikla na začátku roku 1993. Mohu tedy s klidným svědomím prohlásit, že za těch více než 30 let už nějaké zkušenosti mám.

V realitní branži mě to skutečně baví a snažím se poskytovat své služby na vysoké úrovni. Vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


Petr Vícha

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF