Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v centru Opavy

Nemovitost pro Vaši investici

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi dům na rohu ulic Olomoucké a Lepařovy v Opavě. Dům (v katastru nemovitostí vedený jako objekt k bydlení) je plně podsklepen, tři nadzemní podlaží a podkroví. Celková užitná plocha je cca 1350 m². Objekt byl postaven v roce 1930, v roce 1993 proběhla rekonstrukce včetně rozvodů a odpadů a většina oken byla vyměněna za plastová. Vytápění je ústřední plynové, ohřev TUV plynem v zásobníkových ohřívačích, případně elektrickými průtokovými ohřívači. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Nemovitost naposledy sloužila jako školské zařízení. Rádi Vám poskytneme informace o ceně, můžeme zaslat půdorysy jednotlivých podlaží a můžeme domluvit osobní prohlídku.

Petr Vícha

Prací realitního makléře jsem se začal zabývat na konci roku 1991. Realitní kancelář, kde jsem jednatelem, ATRIM, spol. s r.o., pak vznikla na začátku roku 1993. Mohu tedy s klidným svědomím prohlásit, že za těch více než 30 let už nějaké zkušenosti mám.

V realitní branži mě to skutečně baví a snažím se poskytovat své služby na vysoké úrovni. Vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


Petr Vícha

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF