Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej komerčního objektu v Oldřišově nedaleko Opavy.

V takovém sále fantazie pracuje

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zajímavou nemovitost v Oldřišově, 8 km od Opavy. Jedná se o bytový dům s jedním podzemním podlažím, dvěma nadzemními podlažími, prostornou půdou pod valbovou střechou a dále hospodářskou budovou a garáží. Plocha pozemku pod nemovitostmi je 578 m².

Zastavěná plocha hlavním objektem je 320 m². V suterénu se nachází klenuté sklepní prostory, v přízemí byt 5+1 (141 m²) a byt 2+1 (68 m²), v patře je byt 3+1 (79 m²) a velký sál o ploše 150 m² a výšce 3,5 m. Půda je v současnosti nevyužitá. Okna jsou dřevěná. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, elektřinu, plyn a odpady jsou svedeny do nové ČOV. Jednotlivé byty mají vlastní vytápění plynovými kotli.

Hospodářská budova je kryta rovněž valbovou střechou s novější krytinou. Jedná se o přízemní prostory a půdu. Garáž má výměru 16 m².

Hlavní objekt byl kvalitně postaven před cca 100 lety, nachází se v udržovaném stavu, ale vyžaduje rekonstrukci. Nemovitost je umístěna v zastavěné části obce mezi rodinnými domy i komerčními objekty. Parkování není problém. Obec Oldřišov disponuje základní občanskou vybaveností, s nedalekou Opavou funguje časté autobusové spojení.

Využití objektu je široké, závisí na potřebách nebo fantazii investora. Mohou být vestavěny další byty, objekt lze využít i pro lehkou výrobu, sál sám o sobě může skýtat nejrůznější možnosti.

Nabídkova cena nemovitostí je 4.990.000,- Kč. Rád Vás celým objektem provedu. 

Petr Vícha

Prací realitního makléře jsem se začal zabývat na konci roku 1991. Realitní kancelář, kde jsem jednatelem, ATRIM, spol. s r.o., pak vznikla na začátku roku 1993. Mohu tedy s klidným svědomím prohlásit, že za těch více než 30 let už nějaké zkušenosti mám.

V realitní branži mě to skutečně baví a snažím se poskytovat své služby na vysoké úrovni. Vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


Petr Vícha

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF