Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej menšího rodinného domku v Opavě Komárově

Malý ale perspektivní - a ten klid!

Popis nemovitosti

REZERVACE

Nabízíme Vám ke koupi starší rodinný dům v v Opavě Komárově v krásném klidném prostředí.  Dům má svou historii delší než 100let. Je částečně podsklepen, v přízemí je předsíň, kuchyň, velký pokoj, koupelna s WC a kotelna s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. V podkroví pod sedlovou střechou je půda. Z inženýrských sítí je zapojen obecní vodovod, elektřina a plyn, odpady jsou svedeny do žumpy, ale je již možno se připojit i na obecní kanalizaci. Na pozemku se nachází také hospodářská budova. Pozemky mají celkovou výměru 559 m2. Výborná dostupnost do centra Opavy – k zastávce MHD lze dojít za 5 minut. Dům lze rozšířit, přestavět nebo jen upravit podle Vašich představ. Doporučujeme prohlídku. Financování Vám pomůžou vyřídit naší specialisté.

Cena 2.100.000,- Kč

Petr Vícha

Prací realitního makléře jsem se začal zabývat na konci roku 1991. Realitní kancelář, kde jsem jednatelem, ATRIM, spol. s r.o., pak vznikla na začátku roku 1993. Mohu tedy s klidným svědomím prohlásit, že za těch více než 30 let už nějaké zkušenosti mám.

V realitní branži mě to skutečně baví a snažím se poskytovat své služby na vysoké úrovni. Vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


Petr Vícha

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF