Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej prostorného rodinného domu v Hrabyni

Strategická poloha mezi Opavou a Ostravou

Popis nemovitosti

            Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům se dvěma byty v Hrabyni. Dům byl postaven v roce 1971 a v průběhu minulých let byla vyměněna okna za plastová, položena nová krytina ploché střechy a vyměněn zdroj tepla a teplé vody za plynový kondenzační kotel.,

            Stavba je částečně podsklepena, v suterénu jsou sklepní prostory, kotelna a malá garáž,  v přízemí je zastřešený vstup, byt 3+1 s koupelnou s WC a malá dílna. V patře je také byt 3+1, koupelna a WC a prostorná terasa. Na sedlové části střechy je pálená taška. Dům je napojen na rozvody vody, elektřiny a plynu, odpadní vody jsou svedeny do septiků. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem se zásobníkem teplé vody. Okna jsou plastová, fasáda není zateplená.  U domu je kryté garážové stání, pergola a menší dřevěná stodola. Kolem domu se rozkládá zahrada. Celková výměra pozemků je 963 m2. Dům si můžete upravit podle vlastních představ a potřeb. Nemovitosti se nacházejí na okraji obce s rychlým napojením na hlavní komunikaci Opava - Ostrava. V Hrabyni je k dispozici široká infrastruktura.

            Prostorné bydlení s rychlým spojením na Opavu i Ostravu. Nabídkova cena nemovitostí je 3.990.000,- Kč. Rád Vás celým objektem provedu. Financování Vám pomůžou vyřídit naši specialisté.

Petr Vícha

Prací realitního makléře jsem se začal zabývat na konci roku 1991. Realitní kancelář, kde jsem jednatelem, ATRIM, spol. s r.o., pak vznikla na začátku roku 1993. Mohu tedy s klidným svědomím prohlásit, že za těch více než 30 let už nějaké zkušenosti mám.

V realitní branži mě to skutečně baví a snažím se poskytovat své služby na vysoké úrovni. Vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


Petr Vícha

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF