Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu V Horním Benešově

Do Jeseníků jen hop a skok

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi z větší části rekonstruovaný rodinný dům v Horním Benešově. Dům byl postaven v roce 1936, v průběhu let byly realizovány různé úpravy a dostavby, nově byla provedena částečná rekonstrukce – izolace proti vodě v suterénu, omítky, podlahy, rozvody elektřiny, topení, radiátory apod.Nabízíme Vám ke koupi z větší části rekonstruovaný rodinný dům v Horním Benešově. Dům byl postaven v roce 1936, v průběhu let byly realizovány různé úpravy a dostavby, nově byla provedena částečná rekonstrukce – izolace proti vodě v suterénu, omítky, podlahy, rozvody elektřiny, topení, radiátory apod.

Stavba je plně podsklepena, v suterénu je technická místnost a sklepní prostory, v přízemí veranda, kuchyň, obývací pokoj, nedokončená ložnice, koupelna a WC. V patře jsou 3 obytné místnosti, koupelna s WC, menší půdní prostory a terasa nad verandou. Mansardová střecha je kryta betternitovými šablonami. Dům je napojen na rozvody vody, elektřiny a plynu, odpadní vody jsou svedeny do obecní kanalizace. Vytápění domu a ohřev vody jsou řešeny tepelným čerpadlem nebo plynovým kotlem. Okna jsou plastová, fasáda zateplená.  Za domem je novější dvojgaráž, posezení s grilem a krytý bazén. Kolem domu se rozkládá zahrada. Celková výměra pozemků je 935 m2. Nemovitosti se nacházejí v centrální části města. 

Možná je i výměna za byt s doplatkem.

Prostorné bydlení v blízkosti krásného podhůří Jeseníků. Financování Vám pomůžou vyřídit naši specialisté. Nabídková cena 4.800.000,- Kč.

Petr Vícha

Prací realitního makléře jsem se začal zabývat na konci roku 1991. Realitní kancelář, kde jsem jednatelem, ATRIM, spol. s r.o., pak vznikla na začátku roku 1993. Mohu tedy s klidným svědomím prohlásit, že za těch více než 30 let už nějaké zkušenosti mám.

V realitní branži mě to skutečně baví a snažím se poskytovat své služby na vysoké úrovni. Vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


Petr Vícha

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF